"Doğruluk mu Cesaret mi?" ile Dehşete Hazırlanın!

02 Mayıs 2018

Gençlik korkusu "Doğruluk mu Cesaret mi?" ile gençlik oyunu kabusa dönüşüyor.

Klasik çocuk oyununa karanlık bir dönüş ekleyen Doğruluk mu Cesaret mi? için geri sayım başladı. Kapan / Get Out ve Ölüm Günün Kutlu Olsun / Happy Death Day gibi düşük bütçeyle büyük başarı kazanan korku filmlerinin yapım şirketi Blumhouse imzasını taşıyan korku filmi, sevilen genç yıldızları bünyesinde topluyor.

Filmde, bir grup arkadaş içinde bulundukları tehlikeyi bilmeden oyuna dahil oluyor. İlk başta oyunun ciddiyetini kavrayamayan gençler, yaşanan tuhaf rastlantıların üzerinde durmuyor. Ancak içlerinden biri yapacağını iddia ettiği herhangi bir şeyi yapmayı reddettiğinde ya da yalan söylediğinde bunun bedelini hayatıyla ödüyor. Oyunun ne kadar ölümcül olduğunu fark eden arkadaş grubu, hayatta kalabilmek için zamana karşı yarışmaya başlıyor...

Pretty Little Liars dizisi ile tanınan Lucy Hale ve fantastik gençlik dizisi Teen Wolf'un yıldızı Tyler Posey'yi başrollerine yerleştiren filmin kadrosunda Violett Beane, Nolan Gerard Funk, Hayden Szeto ve Sophia Taylor Ali de yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Jeff Wadlow'un oturduğu gençlik korku filmi 4 Mayıs'ta ülkemizde vizyona girecek.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir