Jared Leto’lu Joker Filmi Seyircilerle Buluşuyor

Jared Leto’lu Joker Filmi Seyircilerle Buluşuyor 26 Ağustos 2018

Warner Bros., başrolllerini ünlü Amerikalı aktör Jared Leto’nun oynayacağı solo bir Joker filmi çekme hazırlığında. Öte yandan ise Todd Phillips’in yöneteceği ve başrolde Joaquin Phoenix’in yer alacağı söylenen bir diğer solo Joker filminin ise hazırlıkları sürmekte.

2016 yapımı Suicide Squad filminin en çok merak edilen taraflarından birisi Jared Leto‘nun Joker karakterini nasıl yorumlayacağıydı kuşkusuz. Heath Ledger’ın muazzam şekilde hayat verdiği karakterle bir kez daha seyirci karşısına çıkmak büyük bir riskti hâliyle.

Her ne kadar Joker’i Suicide Squad’da oldukça kısıtlı olarak görsek Jared Leto’nun performansı genel olarak takdir görmüş ve Ledger’ın Joker’inden ayrı bir yere konmuştu. Ayrıca karakteri daha fazla sürelerde ekranda görmek hemen herkesin görüş birliğinde olduğu bir konuydu. Görünen o ki Warner Bros., bu isteğe karşılık verme hazırlığında.Jared Leto’lu Joker Filmi Geliyor..

Variety’nin haberine göre Warner Bros., başrolde Jared Leto’nun yer alacağı ve aynı zamanda Leto’nun yürütücü yapımcı olacağı bir Joker filmi çekme hazırlığında. Konusu, senarist ve yönetmeni henüz belli olmayan projenin 2019 yılı içerisinde çekilmesi planlanıyor. Warner Bros., halihazırda başrolde Margot Robbie’nin yer alacağı Harley Quinn filmi Birds of Prey ve Suicide Squad 2 üzerinde çalışmaya devam ediyor. Jared Leto’nun Joker’i bu iki filmde yer alacak mı bunu henüz bilemiyoruz ancak DC Genişletilmiş Evreni, Suicide Squad üzerinden ilerlemeye başlayacakmış gibi görünüyor.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir