Punisher 2. Sezon Yayın Tarihi

Punisher 2. Sezon Yayın Tarihi 18 Mayıs 2018

Marvel'in Netflix'te yayınlanan The Punisher dizisi hayranları adına gördük ki büyük bir başarıydı. Kritik eleştiriler de olmadı değil(Marvel'in Netflix şovlarıyla olduğu gibi), seyirciler Jon Bernthal'in Frank Castle gibi yoğun ve duygusal anlar hissetti.

Marvel'in Netflix'te yayınlanan The Punisher dizisi hayranları adına gördük ki büyük bir başarıydı. Kritik eleştiriler de olmadı değil(Marvel'in Netflix şovlarıyla olduğu gibi), seyirciler Jon Bernthal'in Frank Castle gibi yoğun ve duygusal anlar hissetti. Yani Netflix'in The Punisher 2.Sezon ile sizlerle buluşacak.

Punisher 2. Sezon şu anda çekimler devam ediyor ve bazı yeni karakterler diziye dahil olacak. Elbette, Jon Bernthal Frank Castle ve Amber Rose Revah Dinah Madani olarak geri dönecek bizlerle devam edecek. Corbin Bernsen, kadrosuna “alışkanlık kazanmaya alışmış aşırı derecede zengin bir adam” olarak tanımlanan Anderson Schultz rolüyle diziye yeni katıldı. Onun gücü ve mirası çok önemli ve bu amaçlara ulaşmak için bu sezonda daha az yasal yollar kullanacaktır. "

Smallville vet Annette O'Toole, Eliza Schutz'ı "Kocası Anderson'la aynı özelliklerde, bağlayıcı, zengin bir kadın" rolüyle aramızda olacak.

Punisher Sezon 2 Yayın Tarihi
Punisher 2. Sezon, muhtemelen 2019'dan önce yayına girmeyecektir. Luke Cage 2. Sezon, 22 Haziran'da, Daredevil 3.Sezon'u 2018'in sonlarına doğru, muhtemelen 2018'de Iron Fist 2. Sezonu izleyeceğiniz bir yıl olacak. Ama The Punisher 2. Sezon, Bunlardan sonra yayına başlayacaktır, çünkü çekimlere yeni başlandı, bu yüzden biraz zaman geçecektir. 2019'da görüşürüz Frank Castle.

2. Sezon onayı aldığımızda dizi hakkındaki haberleri burada güncelliyor olacağız.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir