Hukuksal - DMCA

720HDFilmizle.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimseyerek çalışmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden yada İletişim sayfasından bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden 3 işgünü içerisinden kaldırılacaktır.

English translation:

All the videos that are involved at our website are added from general video websites like video.google.com, video.yahoo.com, vk.com ve Ok.ru etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to "[email protected]" email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

İlgili Yasa:

MADDE 5 

(1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

Sitemizden Video/Film izleyen herkes, aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilecektir.

  1. Bu Sitedeki Tüm Videolar; video.google.com, video.yahoo.com, vk.com ve Ok.ru gibi büyük video sitelerinden alınmaktadır.
  2. Sunucumuzda Kesinlikle Video/Film barındırılmamaktadır.
  3. Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak, kullanıcının iradesinde olup, zorunlu değildir.
  4. Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.
  5. Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup, içeriğimizde Adult(Pornografik), Warez ve Türk Cezâ Kanunu'na aykırı içerikler bulunmamaktadır.
  6. Sitemizde Filmlere yapılan yorumların sorumlusu, yorumu yapan kişilerdir. Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz. Zaten uygunsuz yorum görüldüğü taktirde, Site yöneticilerince derhâl silinecektir…